30 maj 2011

"Beginners".

Od kilku miesięcy nie byłam w kinie, bo po zimie poziom amerykańskich filmów zawsze spada. Nie widziałam ostatnio nic z nowości, ale jest film, na który czekam. Po raz pierwszy dowiedziałam się o nim w lutym, kiedy przed filmem "Biutiful" (polecam) wypuszczono trailer, a później zapomniałam do momentu obejrzenia Davida Lattermana z udziałem Ewana McGregora, który opowiadał właśnie o swoim najnowszym filmie.

"Beginners" to historia Olivera (Ewan McGregor), który prowadzi zupełnie normalne życie i nie spodziewa się od losu żadnych niespodzianek, aż pewnego dnia, kilka miesięcy po śmierci matki, jego 75-letni ojciec oświadcza mu, że że całe życie był gejem.  Po zaniedbaniu relacji obu panów, syn postanawia zbliżyć się do ojca i tak naprawdę poznać go na nowo.
Niedługo potem Oliver poznaje również Annę, która daje mu nadzieje na to, na co przestał już liczyć- prawdziwą miłość po trzydziestce.
To prostu film o życiu, które potrafi pisać najciekawsze scenariusze.

Premiera w Stanach już 3 czerwca, a w Polsce 15 lipca.Niestety możliwość dodawania komentarzy nadal nie została naprawiona, więc jeśli macie ochotę skomentować, to możecie to zrobić na Facebooku...................................


To już również ostatni wpis reklamowy, na temat rekrutacji firmy Wedel na stanowisko Ambasadora Fabryki Przyjemności. Termin nadsyłania filmów kończy się jutro, więc jeśli jeszcze nie wzięliście udziału, zachęcam!

Przypominam, że Ambasadora czeka odwiedzenie m.in. Paryża, Nowego Jorku, Rio De Janeiro, Sydney, Tokio czy wysp Bora Bora i Madagaskaru! Będzie on  poznawał mieszkańców tych zakątków oraz częstował ich czekoladowymi smakołykami Wedla. Do tego wszystkiego wymagana jest dokumentacja podróży i reakcji ludzi na nieznane im do tej pory przysmaki Wedla.
Kontrakt trwa trzy miesiące, a pensja wynosi 10tys zł m-c brutto.
Aby zostać Ambasadorem należy nagrać krótki video-list motywacyjny i zgłosić swoją aplikację na www.ambasador.wedel.pl do 31 maja 2011 r.
Od kandydatów oczekuje się żywiołowości oraz ciekawości świata, wysokich  zdolności interpersonalnych, oswojenia z egzotyką, umiejętności  godzenia obowiązków z przyjemnością oraz całkowitej dyspozycyjności  podczas  trwania kontraktu.
Szczegóły znajdziecie na stronie www.ambasador.wedel.pl  i na wedlowskiej stronie Facebooka.

1 komentarz:

  1. Zapowiada się świetnie. I teraz na pewno wybiorę się do kina :) Jak to fajnie, że założyłaś bloga ilu ja się rzeczy mogę dowiedzieć ;)

    /Emeraldeyes

    OdpowiedzUsuń