11 lis 2011

"What Should I Wear by Mango".

W ramach kampanii Mango po raz kolejny napiszę o serialu "What Should I wear by Mango", opowiadający o rozterkach czwórki zaprzyjaźnionych kobiet. Fankom Sex And The City lub Gossip Girl na pewno przypadnie do gustu.
Sarah, Julia, Taylor i Alyssa mieszkają i pracują na Manhattanie, a moda jest nieodłącznym elementem ich codzienności. Każda z dziewczyn prezentuje inny styl, dobrany do osobowości bohaterki, a wszystkie ubrania pochodzą z Mango.

W pierwszym odcinku tego sezonu przyjaciółki spotykają się na śniadaniu, żeby omówić bieżące sprawy. Taylor właśnie założyła własną firmę, Julia pracuje jako publicystka, Alyssa rozwija się jako piosenkarka, a Sarah jest w trakcie pisania książki.
W karierze Julii następuje przełom, kiedy dostaje awans. Koleżanka z pracy, Brenda, cieszy się jej sukcesem i zaprasza na wspólnego drinka. Z czasem okazuje się, że zamiary Brendy nie były do końca szczere...
Jeżeli jesteście ciekawe tego, co wydarzyło się dalej, zajrzyjcie na stronę Mango. Serial jest dostępny z polskimi napisami, a nowe odcinki pojawiają się co czwartek.


2 komentarze:

  1. Wciągnęłam się w ten serial i teraz czekam na czwartek i nowy odcinek :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny serial, w sam raz dla bab lubiących modę i Nowy Jork:)

    OdpowiedzUsuń