28 lut 2012

Lovely map prints.

Ostatnio trafiłam w internecie na fantastyczne, ręcznie robione mapy San Francisco, Nowego Jorku, Paryża i Londynu autorstwa Famille Summerbelle. Gdybym mieszkała gdzieś na stałe, to pewnie nie byłabym w stanie odmówić sobie mapy San Francisco, a ścianę innego pokoju ozdobiłabym poniższym plakatem Ziemi, piękne są!
Famille Summerbelle ma w swojej ofercie więcej ciekawych elementów dekoracyjnych i gadżetów, nie tylko z motywem miast, więc zachęcam do zajrzenia na ich stronę.


P.S. Wystawiłam na Allegro parę nowych ubrań + książkę Gordona Ramsaya. Jutro mam zamiar dorzucić jeszcze kilka innych rzeczy. Dochód z aukcji przeznaczę na moją azjatycką podróż, więc liczę, że coś Wam się spodoba i wzmocnicie mój wyjazdowy budżet;).Proces tworzenia mapy SF...


12 komentarzy:

 1. U mnie, na jednym z budynków 'wprowadzających' do miasta przez lata (w zasadzie od kiedy pamiętam) była piękna, namalowana mapa (odnosząca się do czasów świetności-średniowiecza, jestem z małego, ale bądź co bądź jednego z najstarszych miast w Polsce!:P).. ale jakiś czas temu chyba jednak uznano, że bardziej opłaca się tam powiesić reklamę Biedronki czy innego Lidla, smutne-to był fajny akcent.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. że tak nawiąże do reklam... szkoda, że wiele starych, pięknych kamienic np. w takich Katowicach oblepionych jest w/w plakatami, reklamami.... Aż smutno się przechodzi tak "kolorową" ulicą.

   Usuń
 2. ojej to jest świetne. Ostatnio nawet myślałam nad zmianą wystroju mojego pokoju i to jest super pomysł.

  smagda =)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja czekam na to, co jeszcze wrzucisz na Allegro. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda to cudownie, idealnie ożywia białą ścianę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiesz czy da się coś w tym stylu dorwać w PL?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że nie, ale na stronie podana jest wysyłka do Europy, USA i UK, siedziba firmy jest w Londynie, więc bardzo możliwe, że wysyłają też do Polski!

   Usuń
 6. myślisz ,że po uw nie tak trudno będzie znaleźć pracę na wyspach w biurze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ciężko powiedzieć, bo to kwestia indywidualna. Zależy od tego, jakiego rodzaju praca w biurze miałaby to być, gdzie, na jakim poziomie znasz angielski itp itd. Mam młodszą koleżankę z PL, która bez studiów pracuje tutaj w biurze. Myślę też, że jaki to uniwersytet nie ma większego znaczenia, bo tutaj i tak nikt nie będzie się orientował w polskich szkołach.

   Usuń
 7. Swietne. Guardian ma genialne mapy, jak wejdziesz w zakladke ravel i bodajze city breaks. I printy z bloga paris vs new york...

  OdpowiedzUsuń
 8. gdybym tak potrafiła chociaż ładnie rysować..

  OdpowiedzUsuń
 9. Dear Ula

  Dzięki za pisanie taki wspaniały post. Proszę wybaczyć tę straszną tłumaczenie - ufam Google Translate! Na pytanie wyżej o żegludze, mamy wysłać wszędzie na świecie. To z pewnością obejmuje Polskę (co jest europejski wskaźnik około £ 5 na stałe).

  Dzięki ponownie.

  La Famille Summerbelle

  OdpowiedzUsuń